Mikołajki w Akademii Sztuk Walki

Już tradycją jest, że w okresie Mikołajek do Akademii Sztuk Walki przybywa Mikołaj. Podczas XIV Mikołajkowego Turnieju Taekwon-do 5 grudnia 2022 w hali sportowej w Dębem Wielkim miały miejsce zmagania dzielnych adeptów Akademii Sztuk Walki z sekcji: z Dębego Wielkiego, Mińska Mazowieckiego (Trener Dawid Matwiej VII dan) oraz Mrozów (Instruktor Patryk Matwiej III dan).  Zawodnicy od 2. do 18. r.ż. rywalizowali ze sobą w następujących kategoriach: tor przeszkód, szybkościówka (kopnięcia na czas), soft-kick (walka na piankowe miecze), techniki specjalne (kopnięcie z wyskoku w górę) oraz walki light contact i semi-hogo. Każdy uczestnik otrzymał czapkę św. Mikołaja, wyjątkowy drewniany medal oraz świąteczny upominek. Na najlepszych czekały puchary.

Turniej rozpoczął wspaniały pokaz tańca dziewcząt z grupy Akademii Sztuk Walki pod przewodnictwem instruktorki Zuzanny Szewczyk.

Dziękujemy całemu sztabowi sędziów i wolontariuszy oraz zawodnikom i rodzicom. Dziękujemy wszystkim sponsorom, dzięki którym mogliśmy zorganizować tak wspaniałą imprezę, tj. Alfafloor, DAX COSMETICS, KOMA, Invest Michel, Studium Języków Obcych, mal-pol, Apport, Studio Florystyczne Anabella, AUTO-MOTO LUX Ewa Ołdak, ZAGŁOBA, Zajazd pod Dębem, MARBO, CHOBOT DESIGN, Delikatesy Centrum Wielgolas Brzeziński, SERWIS I NAPRAWA Mariusz Dudziński.

Impreza współfinansowana z budżetu Gminy Dębe Wielkie.

 

Oto wyniki zmagań:

układy Taekwon-do dzieci do 9 lat 10 cup

  1. Iza Król
  2. Olga Kossakowska
  3. Mikołaj Nejbauer

 

układy Taekwon-do dzieci do 9 lat 9 cup

  1. Aleksandra Bąkowska
  2. Szymon Błędek
  3. Wiktor Płuciennik

 

układy Taekwon-do dzieci do 9 lat 8-6 cup

  1. Zuzanna Szymaniak
  2. Piotr Sasim
  3. Bartosz Karaban

 

układy Taekwon-do +10 lat 10-8 cup

  1. Krzysztof Kossakowski
  2. Marcel Posiewka
  3. Sylwia Siporska

 

układy Taekwon-do +10 lat 7-5 cup

  1. Jakub Karaban
  2. Julia Wiśniewska
  3. Antoni Koszewski

 

układy Taekwon-do +10 lat 4-1 cup

  1. Roksana Barańska
  2. Bartosz Gągol
  3. Izabela Więsik

 

tor przeszkód przedszkolaki

  1. Natalia Piekarz
  2. Kornelia Matwiej
  3. Daniel Matwiej

 

tor przeszkód dzieci

  1. Marta Rębisz
  2. Miłosz Szymaniak
  3. Kaja Weśniuk

 

tor przeszkód młodzicy

  1. Kajetan Makos
  2. Jakub Lewandowski
  3. Mikołaj Najbauer

 

tor przeszkód młodziczki

  1. Olga Kossakowska
  2. Zuzanna Łysik
  3. Maja Mistewicz

 

szybkościówka przedszkolaki

  1. Natalia Piekarz
  2. Kacper Popiołek
  3. Kornelia Matwiej

 

szybkościówka dziewczynki 5-6 lat

  1. Marta Rębisz
  2. Miłosz Szymaniak
  3. Kaja Weśniuk

 

szybkościówka chłopcy 5-6 lat

  1. Wiktor Borucki
  2. Kacper Żyśkiewicz
  3. Mirosław Marchel

 

szybkościówka młodzicy

  1. Jakub Wytrykowski
  2. Bartosz Rzępołuch
  3. Mikołaj Nejbauer

 

szybkościówka młodziczki

  1. Zuzanna Szymaniak
  2. Aleksandra Woźnica
  3. Anna Prokopczyk

 

soft-kick przedszkolaki

  1. Kornelia Matwiej
  2. Natalia Piekarz
  3. Kacper Popiołek

 

soft-kick dziewczynki 5-6 lat

  1. Maria Sabat
  2. Kaja Weśniuk
  3. Marta Rębisz

 

soft-kick chłopcy 5-6 lat

  1. Piotr Kowalczyk
  2. Mirosław Marchel
  3. Miłosz Szymaniak

 

soft-kick młodzicy -35kg

  1. Jakub Lewandowski
  2. Mikołaj Nejbauer
  3. Jakub Wytrykowski

 

soft-kick młodzicy +40kg

  1. Stanisław Pietrzkiewicz
  2. Bartosz Karaban
  3. Karol Siporski

 

soft-kick młodziczki -30kg

  1. Maja Mistewicz
  2. Oliwia Mistewicz
  3. Aleksandra Bąk

 

soft-kick młodziczki +30kg

  1. Aleksandra Woźnica
  2. Olga Kossakowska
  3. Sandra Orzełowska

 

techniki specjalne kadeci

  1. Stanisław Biernacki
  2. Maciej Kożuchowski
  3. Rafał Lewczuk

 

techniki specjalne kadetki

  1. Amelia Szlendak
  2. Ola Osińska
  3. Aleksandra Marchlik

 

techniki specjalne juniorki młodsze

  1. Julia Wiśniewska
  2. Roksana Barańska
  3. Nikola Subocz

 

techniki specjalne juniorzy

  1. Bartosz Gągol
  2. Jakub Karaban
  3. Stanisław Wiśniewski

 

walki semi-hogo kadeci -45kg

  1. Rafał Lewczuk
  2. Antoni Koszewski
  3. Marcel Posiewka

 

walki semi-hogo kadeci -55kg

  1. Stanisław Biernacki
  2. Krzysztof Łyczkowski
  3. Maciej Kożuchowski

 

walki semi-hogo kadeci +60kg

  1. Michał Biernacki
  2. Krzysztof Kossakowski

 

walki semi-hogo kadetki -45kg

  1. Sandra Czerny
  2. Aleksandra Marchlik
  3. Jagoda Szerszeń

 

walki semi-hogo kadetki -45kg

  1. Amelia Szlendak
  2. Ola Osińska
  3. Julia Kowalczyk

 

walki light-contact juniorki mł.

  1. Izabela Więsik
  2. Roksana Barańska
  3. Julia Wiśniewska

 

walki light-contact juniorzy mł.

  1. Igor Więsik
  2. Piotr Ługowski

 

walki light-contact juniorzy

  1. Jakub Augustyniak
  2. Bartosz Gągol