Pucharowe Mazowsze!

W niedzielę 14 listopada w hali sportowej w Dębem Wielkim odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Taekwon-do, gdzie przybyło ponad 80 zawodników z 8 klubów:

  • Tang Soo Do „Ronin” UPLKS Tęcza Stanisławów i Poświętne – Trener: Jacek Kesler, Adrian Laskowski
  • Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria – Trener: Tomasz Nowicki
  • Prywatna Szkoła Tomasza Wysockiego – Trener: Dorota Wysocka
  • UKS Rekin Team – Trener: Piotr Rybka, Wojciech Granica
  • Be Fit Taekwon-do Team Jabłonna – Trener: Magdalena Kozłowska
  • Wołomińskie Centrum Sztuk Walki – Trener: Michał Majewski
  • Mińskie Centrum Kick-Boxingu – Trener Patryk Matwiej
  • Akademia Sztuk Walki Dębe Wielkie, Mińsk Mazowiecki – Trener: Dawid Matwiej

 

Zawodnicy mierzyli się w następujących konkurencjach: układy Taekwon-do ITF, kata otwarte, walki soft-stick, szybkościówka (kopnięcia na czas), techniki specjalne (kopnięcie z wyskoku w górę), walki semi-hogo, walki light-contact oraz testy siły (łamanie desek).

 

Dziękujemy sponsorom: Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim, AUTO-MOTO LUX Ewa Ołdak, Mechanika Pojazdowa Tomasz Siporski, Delikatesy A&M, Invest Michel, Mal-Pol, Eko Progres. Szczególnie dziękujemy firmie KOMA i Panu Marcinowi Pechcinowi, który zawsze wspiera Akademię Sztuk Walki i wszystkie organizowane przez nas wydarzenia.

 

Wyjątkowe podziękowania kierujemy w stronę następujących sędziów i wolontariuszy: Florek Bigda, Maria i Krzysztof Chachlińscy, Kamila Chachlińska, Karolina Chachlińska, Ewa Ołdak, Mariusz Steczek, Ewa Steczek, Natalia Steczek, Katarzyna Steczek, Patryk Koszewski, Radosław Truszczyński, Anna Wiśniewska, Zuzanna Szewczyk, Patryk Leszko, Sebastian Gańko, Dariusz Skalski, Patryk Matwiej, Mirosław Ługowski, Patryk Zygadło, Monika Matwiej, Dawid Matwiej.

 

Oto wyniki poszczególnych konkurencji:

Kata otwarte 10-9 gup:

  1. Gabriela Przybysz
  2. Maria Radecka
  3. Maks Ćwikła

 

Kata otwarte 8-7 gup:

  1. Igor Piotrowski
  2. Stanisław Nowicki
  3. Łukasz Smerczyński

 

Kata otwarte 4-3 gup:

  1. Jakub Zdunek
  2. Damian Szczęsny
  3. Wojciech Hanf

 

Układy Taekwon-do do 12 lat 0-9 cup:

  1. Małgorzata Frączyk
  2. Jakub Baranowski
  3. Nikodem Zakrzewski

 

Układy Taekwon-do do 12 lat 8-6 cup:

  1. Rafał Lewczuk
  2. Nelly Narowska
  3. Antoni Koszewski

 

Układy Taekwon-do +13 lat 0-8 cup:

  1. Dominika Jezierska
  2. Kamila Rębisz
  3. Ola Osińska

 

Układy Taekwon-do +13 lat 7-5 cup:

  1. Jessika Urbaniak
  2. Stanisław Wiśniewski
  3. Kinga Woźnicka

 

Układy Taekwon-do 4-3 cup:

  1. Patryk Leszko
  2. Gabriela Buczek
  3. Aleksandra Piotrkowicz

 

Układy Taekwon-do 2 cup – I dan:

  1. Denis Medvedev
  2. Mikołaj Granica
  3. Bartosz Gągol

 

Szybkościówka dzieci:

  1. Natan Paczkowski
  2. Julian Panek
  3. Miłosz Szymaniak

 

Szybkościówka młodziczki:

  1. Aleksandra Łygan
  2. Zuzanna Pasik
  3. Róża Panek

 

Szybkościówka młodzicy:

  1. Dominik Chmielewski
  2. Stanisław Morzyński
  3. Julian Gaś Małecki

 

Walki soft-stick dzieci:

  1. Natan Paczkowski
  2. Miłosz Szymaniak
  3. Julian Panek

 

Walki soft-stick młodziczki:

  1. Ewa Gaś Małecka
  2. Aleksandra Łygan
  3. Róża Panek

 

Walki soft-stick młodzicy:

  1. Stanisław Morzyński
  2. Szymon Kartasiewicz
  3. Maks Ćwikła

 

 

Walki soft-stick kadeci:

  1. Stanisław Nowicki
  2. Antoni Koszewski
  3. Mateusz Siporski

 

Walki soft-stick kadetki +46kg:

  1. Gabriela Przybysz
  2. Justyna Dąbrowska
  3. Maria Radecka

 

Walki soft-stick kadetki -40kg:

  1. Oliwia Gałązka
  2. Zosia Kowalska
  3. Ola Osińska

 

Walki semi-hogo kadetki:

  1. Gabriela Przybysz
  2. Zofia Kowalska
  3. Małgorzata Frączyk

 

Walki semi-hogo kadeci -55kg:

  1. Maciej Kożuchowski
  2. Antoni Koszewski
  3. Mateusz Siporski

 

Walki semi-hogo kadeci -70kg:

  1. Stanisław Nowicki
  2. Łukasz Smerczyński

 

Walki light-contact junior młodszy +70kg:

  1. Patryk Skowronek
  2. Wojciech Hanf

 

Walki light-contact junior młodszy -55kg:

  1. Mikołaj Granica
  2. Stanisław Wiśniewski

Walki light-contact juniorki młodsze -55kg:

  1. Kinga Woźnicka
  2. Diana Salwin

 

Walki light-contact juniorki młodsze +60kg:

  1. Aleksandra Piotrkowicz
  2. Roksana Barańska
  3. Natalia Sikorska

 

Walki light-contact juniorki:

  1. Jessika Urbaniak
  2. Natalia Michalczyk
  3. Konstancja Niedźwiecka

 

Walki light-contact juniorzy:

  1. Damian Szczęsny
  2. Eryk Subocz
  3. Rafael Ciszewski

 

Walki lgiht-contact seniorzy:

  1. Sebastian Gańko
  2. Patryk Leszko
  3. Kamil Skowronek

 

Techniki specjalne kadetki:

  1. Zosia Kowalska
  2. Kamila Rębisz
  3. Gabriela Przybysz

 

Techniki specjalne kadeci:

  1. Rafał Lewczuk
  2. Maciej Kożuchowski
  3. Stanisław Nowicki

 

Techniki specjalne juniorki młodsze:

  1. Aleksandra Piotrkowicz
  2. Natalia Sikorska
  3. Roksana Barańska

 

Techniki specjalne junior młodszy:

  1. Patryk Skowronek
  2. Wojciech Hanf
  3. Mikołaj Granica

 

Techniki specjalne juniorki:

  1. Natalia Michalczyk
  2. Gabriela Buczek
  3. Konstancja Niedźwiecka

 

Techniki specjalne juniorzy:

  1. Eryk Subocz
  2. Bartosz Gągol
  3. Damian Szczęsny

 

Techniki specjalne seniorzy:

  1. Sebastian Gańko
  2. Patryk Leszko
  3. Jakub Zdunek

 

Testy siły juniorki:

  1. Gabriela Buczek
  2. Natalia Michalczyk
  3. Izabela Lubaszka

 

Testy siły juniorzy:

  1. Kamil Skowronek
  2. Eryk Subocz
  3. Bartosz Gągol

 

Testy siły seniorzy:

  1. Denis Medvedev
  2. Patryk Leszko, Jakub Zdunek
  3. Sebastian Gańko

 

Gratulujemy i życzymy dalszej sukcesów!

 

Monika Matwiej IV dan

Akademia Sztuk Walki